O kole SMP

Koło Matematyczno-Przyrodnicze Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego (KMPSUJ), a potocznie Koło SMP, składa się obecnie z ok. 90 członków. Rolę Opiekuna Koła pełni prof. dr hab. Jakub Zakrzewski.

Czy wiesz, że…

• do Koła należy już ponad 100 osób?
  • w Kole zawsze z kimś można poplotkować?
  • w Kole zawsze możesz napić się herbaty?
  • nikt nie wie, kiedy Koło powstało? Podobno istnieje od zawsze!
  • w Kole nauczysz się wielu ciekawych umiejętności (np. pędzenie bimbru z trocin)?
  • należąc do Koła masz szanse wziąć udział w pieszych wyprawach na Księżyc, Marsa i inne planety?
  • w kole spotkasz swoich ćwiczeniowców i pójdziesz z nimi na piwo?
  • Koło jest jedynym miejscem, gdzie znajdziesz komputer z netem i z drukarką, jeśli pracownie są zamknięte albo coś na nich nie działa (czyli często)?
  • w Kole jest biblioteczka, gdzie ktoś na pewno włożył Pratchetta i Casanovę, których na pewno jeszcze nie czytałeś?
  • w Kole ludzie powiedzą Ci, kogo wybrać jako opiekuna, zanim zepsujesz sobie tutorial biorąc kogoś z przypadku?
  • roczna składka zwraca się po wypiciu 3-4 kaw (zamiast kupować je w bufecie)?
  • nauczysz się grać w brydża, astrowars i tym podobne?
  • w Kole zawsze znajdzie się ktoś, kto wyprowadzi Cię z błędnego przekonania, że dobrze grasz w Starcrafta/Frozen-Bubble/brydża/Quake'a/… ?
  • unikniesz zapisania się do najgorszych ćwiczeniowców dzięki radzie kolegów?
  • w Kole będziesz mógł zdobyć wielką sławę i podziw, jeśli znajdziesz sposób na to, by kubeczki były zawsze czyściutkie?
  • w Kole spotkasz miłość swojego życia?
  • w Kole nie istnieje czas (przyjdź to sam zrozumiesz)?

Wniosek nasuwa się sam: Przyjdź do nas!